2014 - 2015 Ürün Kataloğu

E - Bülten Aboneliği

Kampanyalarımız ve duyurulardan haberdar olmak için e-mail adresinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir.

BİZİ TERCİH EDENLER

TÜM REFERANSLARIMIZI GÖRÜNYÜLEYİN

GÜNCEL DUYURULAR

 • Motivasyon - Estetik ve Rahatlık Bir Arada

  Motivasyon - Estetik ve Rahatlık Bir Arada

  03.12.2015

  Günümüzün büyük bir bölümü ofislerde geçiyor. Evimizden daha...

  Devamı >
 • Ofis İletişim - Ofis Trendlerinin Takipçisi Gürsan

  Ofis İletişim - Ofis Trendlerinin Takipçisi Gürsan

  03.12.2015

  1976 yılında şimdiki merkezi olan Beyoğlu'nda kurulan Gürsan...

  Devamı >
 • Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği - Gürsan

  Ofis Mobilyaları Sanayi ve İş Adamları Derneği - Gürsan

  03.12.2015

  Ofis mobilyaları sektöründe uzun yıllardır deneyimli kadromuz...

  Devamı >
 • Office Magazine - Gürsan

  Office Magazine - Gürsan

  03.12.2015

  Gürsan kendi markası olan GEON ile sürekli değişen ve yenilenen...

  Devamı >
 • GEON CNR EXPO İsmob 2013 Fuarında

  GEON CNR EXPO İsmob 2013 Fuarında

  03.11.2015

  İsmob'13 fuarı tüm canlılığıyla sektöre hareket getirdi. Yüksek bir...

  Devamı >
 • Altuniza'de Showroom Yenilendi!

  Altuniza'de Showroom Yenilendi!

  03.11.2015

  Altunizade Mahir İz Caddesi üzerinde bulunan showroomumuz yeni...

  Devamı >
 • GÜRSAN - GEON İsmob 2015 Fuarında

  GÜRSAN - GEON İsmob 2015 Fuarında

  03.11.2015

  Gürsan kendi koltuk markası olan GEON ile bu yılda ismob fuar...

  Devamı >
 • Della Valentino Office Artık Türkiye'de

  Della Valentino Office Artık Türkiye'de

  03.11.2015

  İtalya'nın ünlü ofis mobilya markalarından Della Valentino...

  Devamı >
 • GÜRSAN - GEON CNR EXPO İsmob 2014 Fuarında

  GÜRSAN - GEON CNR EXPO İsmob 2014 Fuarında

  03.11.2015

  29 Ocak - 02 Şubat 2014 tarihleri arasında CNR EXPO'da gerçek...

  Devamı >
 • 27 Ocak - 1 Şubat 2015 Tarihleri Arasında CNR İsmob 2015 Mobilya Fuarı

  27 Ocak - 1 Şubat 2015 Tarihleri Arasında CNR İsmob 2015 Mobilya Fuarı

  03.11.2015

  Her yıl CNR-EXPO fuar alanında büyük bir katılımla gerçekleşen...

  Devamı >
 • Elite World Business'ın İdari Ofislerini Gürsan Mobilya Donattı

  Elite World Business'ın İdari Ofislerini Gürsan Mobilya Donattı

  03.09.2015

  Elite World Business'ın İdari Ofislerini Gürsan Mobilya donattı...

  Devamı >
 • Ofis Magazin - Ofis Mobilyaları Sektöründe 35 Yıllık Tecrübe

  Ofis Magazin - Ofis Mobilyaları Sektöründe 35 Yıllık Tecrübe

  03.09.2015

  Gürsan kendi markası olan GEON ile sürekli gelişen ve yenilen...

  Devamı >
TÜM DUYURULARI GÖRÜNTÜLEYİN

 

Gürsan Mobilya’ya Hoşgeldiniz!

Bir markanın kimliğini tanımlayan, kurumsallığını tamamlayan, müşterisine güven ve başarı mesajını veren unsurlardan bir tanesi de ofis mobilyaları… Çalışma alanınızın iç dekorasyonu ve seçtiğiniz büro mobilyaları, bir anlamda şirketinizin kartviziti niteliğindedir. Nasıl ki bir insan ilk tanıştığı kişide ister istemez dış görünüşe bakarsa, ofisinizi ilk kez ziyaret eden birinin ilk baktığı şey de mobilyaları olur. Bu durumda sahip olduğunuz ofis, mobilya açısından sizi ve markanızı yansıtmalıdır.

Gürsan Mobilya, bu bakış açısı ile yola çıktı… Tasarım, kalite, farklı olmak, yenilikçilik, çevreye ve insan sağlığına saygı, temel ilkelerimizi oluşturur. İhtiyaçlarınıza çözüm oluşturacak ve kurumsal kimliğinizi tamamlayacak ürünler, Gürsan Mobilya ayrıcalığı ile karşınızda. Ürün yelpazemiz içerisinde seçeceklerinizle döşeyeceğiniz büro mobilya anlamında sizi tamamen tatmin edecektir. Hem kullanışlı hem de estetik ofis mobilya seçenekleri Gürsan Mobilya’da!

Devamını Oku

Başarının Sırrı Rahatlıktan Geçer

Bir şirketin başarısının ardındaki en mühim sır, çalışma ortamıdır. Çalışma ortamı ne kadar huzurlu ve rahat olursa, çalışanlar da o derece verimli olur ve şirketin değerine değer katarlar… Batı Felsefesi’nin kaynağı olarak kabul edilen Antik Yunan’da bile yaşam şartlarının rahatlığı, muhteşem fikirlerin ve öncü filozofların ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

Gürsan Mobilya, rahatlığa önem veren ancak bunu yaparken de şıklığı elden bırakmayan büro mobilya seçenekleri ile iş veriminizi arttırmaya yardımcı olacak. Ofis mobilya tasarımlarımızda ergonomik yapı birincil önceliğimizdir. Bu mobilyayı kullanacak olan kişinin, yaş ve fiziksel özellik gibi değişkenlerden bağımsız olarak rahat bir çalışma ortamına sahip olmasını hedefliyoruz.

Gürsan Mobilya’dan Özel Mobilya Grupları

Geniş ürün yelpazemiz içerisinde her ofise uygun bir mobilya var. Çalışma ortamınız, büro mobilya tercihlerinizle canlanacak!

Zarif hatları, minimalist tasarımı ve estetik nüansları ile dikkatleri çeken Executive Grubu Ofis Mobilyaları, klasik estetik anlayışı bürolara taşıyor. Bu grup ile döşeyeceğiniz çalışma alanları, şıklığı ve konforu sizlere bir arada sunacaktır. Ofis mobilyaları arasında en iddialı modelleri bu grupta bulabilirsiniz.

Başarılı yöneticiler, rahat alanları hak eder! Takımına başarı basamaklarını tırmandırmaya hazırlanan yöneticiler için hazırladığımız Yönetici Grubu Ofis Mobilyaları, farklı dekoratif tarzlara uygun modellerle zenginleştirilmiştir. Modern büro mobilyaları arayanlara bu gruba bakmalarını mutlaka öneririz. Yönetici koltuğu seçenekleri için, koltuk grupları altında yer alan seçeneklere mutlaka göz atın!

Ekibiniz en iyisine layık… Takım çalışması, bugün iş hayatının vazgeçilmez kavramlarından biri haline geldi. Modern ofis mobilyaları tasarlanırken de bu gerçeği göz önünde bulunduruyor. Bu durumun en güzel örneklerinden bir tanesi. Gürsan Mobilya’nın operasyonel mobilya serisinde yer alıyor. Farklı ihtiyaçlara göre düzenlenebilecek bu büro mobilyaları serisi, çalışma alanınızı tamamlayacak. Ekibinizin konforu için en kullanışlı koltuk gruplarına göz atmayı da unutmayın.

Önemli kararlar, uzayan tartışmalar, şirketinizi bir sonraki aşamaya taşıyacak hamleler… Hepsi öncelikle bir toplantı ile başlar. Konforun ön planda tutulduğu, verimi arttıracak şekilde tasarlanmış toplantı masaları, modern büro mobilyaları serisinin vazgeçilmezidir. Verimli toplantılar için etkileyici çözümler sunan Gürsan Mobilya, farklı personel sayısına sahip şirketler için farklı toplantı masası alternatifleri sunuyor. Seçeceğiniz toplantı masasını, Gürsan Mobilya’nın kullanışlı koltuk grupları ile tamamlamanız mümkündür.

Ofisiniz neredeyse tamamlanmak üzere. Tüm temel mobilyaları seçtiniz. Şimdi ihtiyaca göre biraz çeşitlendirme zamanı. Basılı evraklarınızı zarar görmeden depolayabileceğiniz dolap çeşitlerimize mutlaka göz atın. Seçtiğiniz temek ofis mobilya mantığına uygun, aynı tasarım çizgisinde bir dolap mutlaka vardır. Eğer iş yerinizde müşterilerinizle birebir ilişki halindeyseniz, bankolar kurtarıcınız olacak. Banko denildiğinde akla eski, biraz modası geçmiş bir ortam gelmekte… Ancak modern büro mobilyaları konusunda çözüm ortağınız olan Gürsan Mobilya, en şık tasarımlı bankoları sizlere sunmaktadır.

Bekleme alanları, yönetici odaları ya da çalışanların dinlenme bölgeleri için rahat bir kanepe olmazsa olmazdır. Modern büro mobilyaları ile uyumlu kanepe çeşitleri, Gürsan Mobilya’nın sizlere sunduğu ürünler arasında yer almaktadır. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara uygun mobilya seçenekleri, ofisinizin havasını değiştirecek. Bir büro mobilya takımı, bu koltuklar olmadan tamamlanmış sayılmaz!

Gürsan Mobilya ile Kurumsal Kimliğinizi Tamamlayın

Seçeceğiniz ofis mobilyaları, sizin kartvizitiniz olacak… Ofis mobilya tercihinizi yaparken konforu, uzun süreli kullanımı, kolay temizlenebilir olmasını, insan sağlığına uygun tasarımı göz önünde bulundurmalısınız. Bütün bunları size sunan Gürsan Mobilya, en rahat ve modern ofis mobilya seçeneklerine sahiptir. Güvenli ve keyifli bir çalışma ortamı için kataloğumuza mutlaka göz atın!